fbpx

František Peťko | Svadobný fotograf Trenčín, Žilina, Martin, Bratislava

Fotograf, svadobný fotograf, rodinný fotograf, svadoba, svadobné fotky, rodinné fotky, svadobný príbeh, fotenie svadby, profi fotograf, svadobné galérie na www.frantisekpetko.sk

Svadobné fotenie, reportáž, portrét, rande, rodinky, deti, firmy, produkty, interiéry, exteriéry

Asociácia slovenských svadobných fotografov, fotenie svadby

Člen Asociácia slovenských svadobných fotografov ASSF, svadba, fotenie svadby, svadobné portréty, svadobná reportáž

Svadobná fotokniha – Exkluzívna ručne robená fotokniha

ručne robená svadobná fotokniha, exkluzívna svadobná fotokniha, pravá koža, profesionálna svadobná fotokniha

ASSF


Asociácia Slovenských Svadobných Fotografov

Asociácia slovenských svadobných fotografov je združenie profesionálnych fotografov, ktorých cieľom je tvoriť krásne a originálne svadobné fotografie s dôrazom na dokumentárny prístup. Snažíme sa, aby naše fotogafie boli hodnotnou spomienkou na váš svadobný deň, a preto sa v našej tvorbe zameriavame na zachytenie prirodzených emócií a situácií. Pojmu “reportáž” sa snažíme vrátiť jeho pravý význam, ktorý nespočíva v umelo-štylizovaných fotografiách s neprirodzenými úsmevmi, ale v zachytení atmosféry a jedinečných okamihov každej svadby. Našimi fotografiami chcem vyrozprávať príbeh vášho svadobného dňa pravdivo, originálne a emotívne.

Záleží nám nielen na kvalite fotografií, ale aj na profesionálnom a priateľskom prístupe k našim klientom. Členmi našej asociácie sú len spoľahliví fotografi, ktorí majú za sebou stovky svadieb a početné pozitívne referencie. Vysoký štandard svadobného fotografa totiž nevytvára len jeho umelecké a technické nadanie, ale aj empatický a ľudský prístup ku klientom. Práca našich fotografov je síce rôznorodá v charaktere umeleckého prevedenia, v prístupe ku klientovi sa však snažíme udržiavať rovnakú – najvyššiu úroveň.

E-Mail: info@assf.sk
Web:  www.assf.sk
Môj profil: www.assf.sk/frantisek.petko


Projekt Svadba v obrazoch sme v ASSF spustili v roku 2012 a v súčasnosti je táto výstava svadobných fotografií našim najväčším projektom. Fotografie každý rok precestujú viac ako 2000km po celom Slovensku aby sa dostali k ľuďom čo najbližšie – do najväčích obchodných centier. Výstava štartuje každoročne na januárovej akcii Svadobných dňoch Beauté v Nitre.

Invalid username and access token