ASSF


Asociácia Slovenských Svadobných Fotografov

Asociácia slovenských svadobných fotografov je združenie profesionálnych fotografov, ktorých cieľom je tvoriť krásne a originálne svadobné fotografie s dôrazom na dokumentárny prístup. Snažíme sa, aby naše fotogafie boli hodnotnou spomienkou na váš svadobný deň, a preto sa v našej tvorbe zameriavame na zachytenie prirodzených emócií a situácií. Pojmu “reportáž” sa snažíme vrátiť jeho pravý význam, ktorý nespočíva v umelo-štylizovaných fotografiách s neprirodzenými úsmevmi, ale v zachytení atmosféry a jedinečných okamihov každej svadby. Našimi fotografiami chcem vyrozprávať príbeh vášho svadobného dňa pravdivo, originálne a emotívne.

Záleží nám nielen na kvalite fotografií, ale aj na profesionálnom a priateľskom prístupe k našim klientom. Členmi našej asociácie sú len spoľahliví fotografi, ktorí majú za sebou stovky svadieb a početné pozitívne referencie. Vysoký štandard svadobného fotografa totiž nevytvára len jeho umelecké a technické nadanie, ale aj empatický a ľudský prístup ku klientom. Práca našich fotografov je síce rôznorodá v charaktere umeleckého prevedenia, v prístupe ku klientovi sa však snažíme udržiavať rovnakú – najvyššiu úroveň.

E-Mail:   info@assf.sk
Web:   www.assf.sk
Môj profil: www.assf.sk/frantisek.petko


Projekt Svadba v obrazoch sme v ASSF spustili v roku 2012 a v súčasnosti je táto výstava svadobných fotografií našim najväčším projektom. Fotografie každý rok precestujú viac ako 2000km po celom Slovensku aby sa dostali k ľuďom čo najbližšie – do najväčích obchodných centier. Výstava štartuje každoročne na januárovej akcii Svadobných dňoch Beauté v Nitre.