Referencie


Pri mojej práci je spätná väzba od zákazníkov veľmi dôležitá. Každý spokojný zákazník mi dodáva energiu do ďaľšej práce.
Mne pomáha napredovať a zlepšovať sa a budúcim zákazníkom pomáha pri výbere toho najlepšieho fotografa
pre zachytenie jedinečných momentov svadobného dňa alebo spoločných chvíľ s rodinou a blízkymi.

Lenka
Ferko bol (je) najlepšia voľba , super človek, super fotograf:) Fotky sú nádherné , vsetkým sa veľmi páčia, najviac nám:) Ak fotograf tak urcite Ferko:)

Lenka
Svadba 11.6.2016
Alex
It has been a pleasure to work with Frantisek.. Great attitude, good approach to gasp the best moments and capture them quickly in a photo frame. Very talented photographer!

Alex
Rande 19.10.2014
Lubos
Krasne fotografie a clovek, vdaka ktoremu bolo cele fotenie velmi prijemnym!

Lubos
Svadba 19.7.2014
Lucia
Krasne fotografie a clovek, vdaka ktoremu bolo cele fotenie velmi prijemnym!

Lucia
Svadba 19.7.2014
Martina
Frantisek was the photographer at our wedding. We found him to be a very nice and easy going person. During the wedding he was never in the spotlight but always there to capture the great moments. Very committed and professional. We love to go relive our wedding through his pictures.

Martina
Svadba 19.8.2016
Andrea
Myslím si, že práca tohoto "pána fotografa" hovorí sama za seba. Naša skúsenosť bola len pozitívna, skvelé nápady, miestne poznámky, žiadne nútené pózy, skvelá spolupráca s kameramanov.. Ferko je presne tam, kde má byť a počas "Dňa D" o ňom vlastne ani neviete a pritom pri odovzdaní práce sú tam aj okamihy, na ktoré ste aj zabudli a ani Vám nenapadlo, že to niekto fotil. To je to kúzlo profesie. Je to pán umelec, ale aj človek, ktorý vie, na čom hlavne neveste záleží, čo bude chcieť vidieť na fotke babička aj posledná teta v rodine. Za nás, možem len poďakovať, nemohli sme si vybrať lepšie! Ďakujeme! a aj zá nádherné fotoalbumy, ktoré pre nás na mieru pripravil. a 4 hviezdičky preto, pretože je to dynamicka profesia, ktorá potrebuje stále inovácie, tak aby bolo čo zlepšovať 🙂 pre nás máš totiž 11 z 10 hviezdičiek 🙂

Andrea
Svadba 13.6.2015
Maria
Ferko nam spravil uzasne fotky, perfektny a profesionalny pristup. Boli sme velmi spokojni s konecnym vysledkom. Dakujeme!!

Maria
Svadba 17.9.2016
Lucia
Moj svadobny darcek od manzela 🙂 videla som uzasne rande fotky mojich kamaratov Simka a Mato a vysnivala som si, ze raz ked "budem velka"...🙂 a tak sa stalo. Aj datum svadby sme posunuli, len aby pan fotograf mohol prist. Cela rodina chvalila, ze velmi prijemny clovek, zapadol ako svadobcan. Nadherne fotky, ktore sme dostavali pekne postupne, aby sme sa viac tesili:) finalne dorucenie v stylovej drevenej krabicke, kedy som asi 10x po sebe povedala kraaasne!...Ferino velmi pekne dakujeme a zelame vela uspechov!

Lucia
Svadba 8.10.2016
Dana
Ferkove fotky boli uuuuzasne. Nadherne. Znovu sme si prezili nas svadobny den prostrednictvom nasich fotiek. Este raz velmi pekne dakujeme.

Dana
Svadba 15.10.2016
Zuzana
Príjemný,milý fotograf, úžasné fotky, bol všade, aj tam kde sme netušili 🙂 Ďakujeme a určite odporúčame aj ďalším.

Zuzana
Svadba 24.9.2016